Ринок ресторанних франшиз в Україні досяг 52 млрд. гривень. Поради, що потрібно знати франчайзі, який купує ресторан або кафе?

Ринок ресторанних франшиз в Україні досяг 52 млрд. гривень. Поради, що потрібно знати франчайзі, який купує ресторан або кафе?

Ринок ресторанних франшиз в Україні досяг 52 млрд. гривень. Поради, що потрібно знати франчайзі, який купує ресторан або кафе?

27.10.2017

Відповідно до досліджень компанії Poster франшизу на території України пропонують понад 550 компаній, більше половини з яких - великі бренди.

У сфері громадського харчування в Україні на сьогоднішній день пропонується близько 80 франшиз. Лідерами постають кав'ярні і пекарні, фаст-фуд і стріт-фуд, тобто проекти, які  працюють в низькому і середньому ціновому сегменті. Інвестиції у відкриття популярної точки громадського харчування по франшизі складають від 130 тис. грн. (міні-пекарні, фуд-треки, міні-кав'ярні і острівці) до 4-5 млн грн.

Варто врахувати, що останні три роки українці витрачали менше 3% своїх доходів на ресторани і кафе, а починаючи з 2017 року цей показник починає повільно зростати.

На ринку франшиз за рік з'являється близько 10 нових пропозицій в сфері громадського харчування, а франчайзинг можна сміливо включати в двадцятку найперспективніших напрямків бізнесу в Україні на найближчі 3-5 років.

Снимок экрана 2017-10-25 в 10.03.28.png

Бізнес по франшизі вважається цілком безпечним, оскільки кінцевий споживач вже знайомий з тієї чи іншої торгової маркою. В обмін на роялті та паушальний внесок покупець франшизи отримує готове рішення, без бюрократичної метушні і ризиків, пов'язаних із запуском бізнесу з нуля.

Однак є речі на які необхідно звернути увагу щоб не помилитися з вибором:

- Не завжди франшизні компанії дотримуються правила "мій клієнт - твій клієнт", вони просто продають бізнес-модель, і їм все одно, у кого ти купуєш продукти, і кого береш на роботу. 

- Деякі бренди продають тільки упаковку і бізнес-модель, інше залишають на відкуп франчайзі. Але так доведеться розбиратися в новому бізнесі і всі ризики нести самому. 

- Інший варіант роботи з франшизою: власник франшизи допомагає з відкриттям проекту і приймає частина рішень з управління, арт-частини і маркетингу так, щоб у партнера був постійний позитивний фінансовий потік. Добросовісний франчайзер  допоможе вибрати точку, проконсультувати по найбільш прохідним місцях, дасть рекомендації з оформлення вітрин, особливо якщо мова йде про магазин або кафе.

Снимок экрана 2017-10-25 в 10.07.22.png

Один з головних питань (при інших рівних): ціна франшизи і сума стартових витрат. Необхідно оцінити і інші умови, наприклад, порядок виплати роялті. Деякі бренди, особливо західні, вимагають роялті відразу, навіть якщо торгова точка ще не відкрилася.

Про рентабельність франшизи можна судити по маржинальність (співвідношенню прибутку до виручки) і по співвідношенню прибутку до стартових вкладеннях. У ресторанному бізнесі маржинальність традиційно висока, особливо в більш дрібних форматах "кафе-морозиво" в торгових центрах. Власникам таких рішень вдається утримувати суму стартових вкладень на прийнятному рівні і тому франшиза може стати рентабельною набагато швидше через півроку, а то й раніше.

Ще одне важливе питання - репутація самого бренду власника франшизи. Дуже непогано, якщо у нього є достатній досвід управління своєю власною мережею протягом як мінімум кількох років. Добре якщо у франчайзера є успішний досвід взаємин з орендодавцями, тому не полінуйтеся вивчити питання і з реєстрацією торгової марки.

Franchise Group зробила експертний аналіз  і виділила бренди, які рекомендуємо
http://franchisegroup.com.ua/exclusive-projects/

За матеріалами
https://delo.ua/business/rynok-restorannyh-franshiz-v-ukraine-dostig-52-mlrd-griven-335829/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу