Ринок франчайзингу прокинувся?

Ринок франчайзингу прокинувся?

Ринок франчайзингу прокинувся?

15.11.2017

Пожвавлення зацікавленості до теми франчайзингу. Радимо занотувати цифри, які надали експерти нашої команди, стосовно стану ринку начасі і прогнози майбутніх трендів 2018.

В Україні існує як мінімум 5 онлайн-каталогів франшиз як в сферах рітейла і споживчих послуг, так і в сфері ресторанного бізнесу. «Ресторанний бізнес задає темп розвитку франчайзингу в Україні, - вважає Мирослава Козачук, співвласниця Franchise Group. - Якщо за рік не з'явилося 5-7 ресторанних проектів з франшизою - на ринку не закрито вікно і є потенціал для гравців, яким варто почати працювати в цьому напрямку ».

Серед всіх франшиз, представлених на українському ринку, близько 40% припадає на пропозиції в ресторанному бізнесі. Інтерес до розвитку бізнесу по франшизі зростає: в 2015 році близько 30% ресторанів в Україні представляли собою власні точки, тоді як в 2016-му цей показник знизився до 17%. Але, як зазначає Козачук, такий стрибок пов'язаний з тим, що деякі франшизи існують близько року і мають тільки один об'єкт або навіть тільки концепцію, але вже продають франшизу.

Більше інформації за посиланням
http://retailers.ua/news/menedjment/6827-restorannyiy-biznes--drayver-razvitiya-franchayzinga-v-ukra...

І радимо не забути придбати квитки на подію  за  промокодом -  FR_group !!! ціна на  квитки менше на 1000 грн.

fransh.png
Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу