Salateira входить в топ-3 в сервісі замовлення їжі Glovo!

Salateira входить в топ-3 в сервісі замовлення їжі Glovo!

Salateira входить в топ-3 в сервісі замовлення їжі Glovo!

16.05.2019

Salateira входить в топ-3 в сервісі замовлення їжі Glovo. Про це розповів Дмитро Расновский, керуючий українським офісом Glovo, в інтерв'ю Економічній правді.

Успіх Salateira він пояснив так: велика кількість точок, улюблений багатьма бренд.

Лідирує за кількістю замовлень McDonald's, на другому місці Salateira, а третє місце – поки ні за ким не закріплено.

глово.JPG

Вікторія Ковтонюк, директор мережі Salateira каже, що замовлення Glovo становить приблизно 10% від загальних замовлень по мережі.

«Наш успіх в Glovo пояснюється спільними маркетинговими акціями, асортиментом здорової їжі, тисячами лояльних клієнтів і продуманою упаковкою. Гості Salateira давно чекали, коли у нас з'явиться доставка», – каже Вікторія.

Бум замовлень через Glovo почався ще в березні, тоді ж Salateira оголосила про створення кухні, яка буде працювати виключно на видачу.

«Ми зараз шукаємо приміщення під кухню, але у нас жорсткі вимоги до вентиляції і розташуванню в центрі, щоб було зручно доставляти замовлення в межах 3-кілометрової зони», – продовжує Вікторія.

salateira-4.jpeg

Відзначимо, що популярність ресторанів Salateirа привела до того, що в черзі стояли по 20 кур'єрів Glovo і це викликало невдоволення відвідувачів.

«Ми були змушені зупинити доставку з 12 до 15 годин, щоб не лякати Гостей», – визнається Ковтонюк.

Найчастіше доставка з Salateirа йде з ресторану на вулиці Володимирській, а клієнти Glovo воліють салат «Цезар» або «Цезар Делюкс».

54519249_1226076470893437_845483901563437056_n (1).jpg

«Ми вийдемо на перше місце, коли у нас виросте кількість ресторанів. В основному доставку замовляють офісні співробітники, які вважають за краще поїсти швидко і здорово», – резюмує директор мережі Salateirа.

Успіх в Glovo робить франшизу Salateirа ще привабливішим.

Максим Пручаї, директор по франчайзингу Salateirа, прогнозує бум зростання франчайзингових точок: успіх в доставці доводить затребуваність і завантаженість ресторанів.

«Наші партнери з Мінська також запустили в цьому році доставку страв, яку здійснює локальний білоруський сервіс menu.by», – коментує Максим.


Франшиза Salateirа: https://is.gd/OpFZJi

Більше на нашому Telegram-каналі: https://t.me/Profranchise

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу