Що очікує мережу IKEA?

Що очікує мережу IKEA?

Що очікує мережу IKEA?

29.01.2018

Пішов з життя засновник меблевої компанії IKEA  Інгвар Камрад.

Куда тепер і як буде рухатись  величезний корабель компанії, яка працює в 49 країнах, де відкрито 411 магазинів?

Снимок экрана 2018-01-31 в 12.02.20.png

Товарами компанії користуються в багатьох франчайзингових мережах. 

Одна з таких Футбік Футбольна школа для дошкільнят http://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/services/futbik/


На даний момент IKEA - один з найбільших брендів світу. Позиції компанії на міжнародному ринку виглядають практично незмінними. За свою історію IKEA змогла витримати жорстку конкуренцію, світові кризи та голосні скандали. Ідеологія бренда може служити відмінним прикладом того, як потрібно будувати корпоративну культуру.


Без сумніву, головну роль у розвитку ІКЕА грає її засновник. Він зміг з нуля створити компанію, здатну витривати будь-які зміни. 


Меблі - важлива частина створення затишку і може здатися дивним, що в початку XX століття навіть у розвинених країнах багато хто не міг дозволити собі її купувати.


 Хороша меблі коштувала досить дорого, і її могли придбати в основному забезпечені люди, решта передавала нащадкам від покоління в покоління що мали, або робили їх своїми руками.


З такими обставинами стикнувся молодий шведський бізнесмен Інгвар Кампрад, який зацікавився меблевим бізнесом у далекому 1948 році. Напевно, він і не подумав, що ця ідея дозволить йому в кінцевому підсумку створити всесвітньо відомий бренд із оборотом понад $ 30 млрд.


Повна стаття розміщена на ресурсі 

https://vc.ru/12174-ikea-story

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу