Щорічний аналіз українського ринку франчайзингу

Щорічний аналіз українського ринку франчайзингу

Щорічний аналіз українського ринку франчайзингу

Щорічний аналіз українського ринку франчайзингу

10.08.2017

Українська консалтингова компанія Franchise Group за підтримки Комерційної служби США оприлюднила щорічний аналітичний звіт «Тенденції українського ринку франчайзингу. Загальний огляд сектору франчайзингу та його показники на основі анкетування», який відображає стан і розвиток українського ринку франчайзингу в 2016 році. 

Даний документ був створений з метою надання структурованої актуальної інформації для всіх учасників вітчизняного ринку франчайзингу, в тому числі і для американських франчайзингових компаній, які працюють на ринку України або планують на нього вийти найближчим часом. 

Дані, які послужили основою нинішнього звіту, отримані в результаті дослідження, проведеного компанією Franchise Group, спільно з Асоціацією рітейлерів України, а також Торгово-промисловою палатою України, Дніпропетровській, Хмельницькій та Волинській Торгово-Промисловими палатами. Розділ, присвячений аналізу франчайзингового ринку, був складений на підставі опитування всіх франчайзингових підприємств України (461 компанія), які відповіли на 38 запитань про результати власної діяльності за минулий рік та своїх прогнозах, планах на майбутнє. Вибірка респондентів дає широке уявлення про франчайзинговий ринок України: в дослідженні (а, відповідно, і  у звіті) враховані думки великих і малих, столичних і периферійних компаній. 

Повний звіт за посиланням

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу