Смачний та вигідний бізнес від «Франс.уа»

Смачний та вигідний бізнес від «Франс.уа»

Смачний та вигідний бізнес від «Франс.уа»

Смачний та вигідний бізнес від «Франс.уа»

06.02.2016

Більше 74 закладів за 3 роки – і це ще далеко не межа! Всеукраїнська мережа булочних-кав’ярень  "Франс.уа" є фантастичним прикладом успішного розвитку по франчайзингу з шаленим потенціалом.

"Франс.уа" – це національна українська мережа спеціалізованих торгових точок і булочних-кав’ярень з продажу традиційної французької випічки найвищої якості. Асортимент закладів становить понад 70 видів смачнючої випічки, булочок, круасанів, багетів, паніні, більше 17 різновидів хліба (здебільшого, бездріжжового) та багато іншого. Вся продукція випікається виключно з натуральної сировини, а концепція "Франс.уа" дозволяє зробити випічку доступною для всіх верств населення, що дає можливість купувати продукцію закладу кожен день.

Мережа булочних-кав’ярень "Франс.уа" - це ідеальний, демократичний бренд з доброзичливим, сервісом та затишним дизайнерським інтер'єром, зі свіжою, смачною продукцією та інвестиційно привабливою бізнес-моделлю.

Franchise Group співпрацює з ТМ "Франс.уа" з дня народження проекту і сьогодні ми готові запропонувати франчайзі два наступні формати розвитку бізнесу (франшизи):

1. Булочна-кав’ярня «Франс.уа» біля дому, площею від 30 до 80 кв.м., з мінімальним обладнанням для випічки кондитерських та хлібо-булочних виробів. Вартість франшизи для даного проекту складає від $ 5 000.

2. Булочна-кав’ярня «Франс.уа» з авторською кухнею, площею від 120 кв.м., з повноцінним меню та обладнанням для випікання хліба і кондитерських виробів на місці, а також гостьовою зоною кафе. Вартість франшизи для даного формату потрібно уточнювати.

Отримати деталі співпраці та придбання франшизи «Франс.уа» можна за номером 067 343 73 43 або електронною поштою jchernyak@franchisegroup.com.ua

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу