Тетяна Калюжна: ««FORNETTI» — 14 років чудової якості, відомий бренд, швидка окупність бізнесу»

Тетяна Калюжна: ««FORNETTI» — 14 років чудової якості, відомий бренд, швидка окупність бізнесу»

Тетяна Калюжна: ««FORNETTI» — 14 років чудової якості, відомий бренд, швидка окупність бізнесу»

24.10.2018

Компанія «BAKERY FOOD INDUSTRY» («BFI») заявила про масштабний ребрендинг своєї франчайзингової мережі «FORNETTI». До кінця 2019 року понад 300 пекарень «FORNETTI», що пропонують випічку як з дріжджового листкового тіста, так і з бездріжджового листкового тіста по всій Україні, будуть переформатовані відповідно до європейського стандарту центрального офісу в Угорщині.

Крім цього, компанія збирається відкривати нові формати пекарень-кав'ярень з посадковими місцями, лаунж-зонами як на вулицях міст, так і в торгово-розважальних центрах країни. Про те, як саме «BFI» планує реалізувати цю амбітну мету розповідає Тетяна Калюжна — директор з маркетингу компанії «BFI Service».

 

— Скільки років «BAKERY FOOD INDUSTRY» («BFI») працює на українському ринку?

— В Україні свіжа випічка «FORNETTI» з'явилася у 2004 році разом з компанією «ФОРНЕТТІ-УКРАЇНА». 28 квітня 2017 року компанія змінила свою назву на ТОВ «БЕЙКЕРІ ФУД ІНДАСТРІ».

— Скільки пекарень відкрили за цей період?

— За 14 років в Україні відкрито понад 550 пекарень. Сьогодні вони є в усіх куточках країни, оскільки ми були першими, хто почав розвивати франчайзинг і зробили його фінансово доступним для українців. Саме тому ТМ «FORNETTI» є такою популярною та впізнаваною в країні.

— З чого розпочинався розвиток?

— Двадцять один рік тому угорський майстер-пекар Йожеф Палашті заснував компанію «FORNETTI». Виробництво слойок, відомих сьогодні у 26 країнах світу, починалося з сімейного бізнесу в переобладнаному приватному будинку невеликого містечка Кечкемет.

Продаж випічки здійснювався за франчайзинговою системою через мережу невеликих пекарень. Ароматна, смачна, свіжа продукція дуже сподобалася покупцям. І вже в 1999 році компанія значно розширила свою діяльність, вийшовши на європейські ринки — Словаччину, Польщу і Хорватію.

Franshiza-fornetti-7.jpg

— Чим підтверджено якість продукції «FORNETTI»?

— Продукція FORNETTI відповідає міжнародним стандартам якості.

Те підтверджено сертифікатом на систему управління якістю ISO 9001 від 27 листопада 2007 р., сертифікатом системи безпеки харчових продуктів ISO 22000 від 26 листопада 2012 р. та сертифікатом системи управління якістю і безпекою харчових продуктів FSSC від 2 січня 2018 р., отриманими компанією вже «BFI».

Це міжнародний стандарт, визнаний у всіх країнах ЄС, який має вагоме значення в Україні.

— На початку 2018 року компанія «BFI» почала оновлення франчайзингової мережі. Що змінилося?

— «BFI» пропонує три формати «STREET» (для ведення бізнесу на вулицях міста) й три формати «SHOP-in-ЅНОР» (для роботи в супермаркетах і торгово-розважальних центрах).

Кардинально змінилася концепція роботи мережі, бізнес-модель нашого франчайзингу.

Введена система єдиних стандартів за напрямами візуалізації, сервісу, технологій роботи з асортиментом, обліку роздрібних продажів і господарської діяльності пекарень мережі «FORNETTI», яка забезпечує гарантію якості у всій франчайзинговій мережі України.

Розширено продуктовий асортимент, додалися кавова й чайна карти, прохолодні та сезонні напої.

— Що буде з пекарнями, які застаріли?

— Основна частина пекарень перейде на новий формат. Партнери, які не захочуть йти в ногу з часом, вийдуть з родини «FORNETTI». Завдання бренду — відповідність високим європейським стандартам у всій мережі. Тому може статися так, що з деякими партнерами, на жаль, нам доведеться завершити співпрацю.

— Скільки й де вже відкрили пекарень нового формату?

— Відкрито 11 об'єктів. Першою була пекарня-кав'ярня в місті Одеса. Потім — нові пекарні з'явилися в Києві і Броварах. Зараз ми почали ребрендувати західну Україну. Почали з Чернівців.

Franshiza-fornetti9.jpg

— В яких містах очікувати на оновлені пекарні?

— Чекайте оновлення по всій Україні! Ми поставили перед собою амбітні цілі, властиві лідеру ринку. Ми плануємо провести ребрендинг понад 50 % мережі до кінця 2019 року. І продовжимо відкривати нові об'єкти в нових форматах.

— Хто ваші конкуренти?

— За результатами дослідження здоров'я бренду в липні 2018-го, конкуренцію з впізнаваності бренду «FORNETTI» в Україні становить тільки «McDonald's» з невеликим відривом у 12 %.

Ми ж вважаємо нашими прямими конкурентами різноманітні точки «street-» і «fast-food» (пекарні, кав'ярні, кафе) як на вулицях, так і всередині приміщень. Щоб утримувати позицію лідера в даній ніші, необхідно розглядати як конкурентів будь-які вияви «street-food» діяльності в Україні. Тільки такий підхід дозволить тримати руку на пульсі інновацій в даній галузі.

— Які переваги франшизи «FORNETTI» перед конкурентами?

— Протягом усіх 14 років роботи на українському ринку — це унікальна, високо якісна продукція.

Це — власне, потужне виробництво.

Це — популярний, улюблений бренд.

Це — готова робоча бізнес-модель, порівняно малі інвестиції, прозорість у розрахунках, швидкий старт — від трьох тижнів, реалізація «під ключ», гарантований прибуток, а головне — швидка окупність бізнесу.

— Нещодавно на ринок випущено оновлений франчайзинговий продукт — «Бізнес під ключ» від ТМ «FORNETTI». Розкажіть докладніше про нову модель.

— «Бізнес під ключ» з «FORNETTI» — це набір простих, ефективних інструментів, які дозволяють легко запустити й контролювати бізнес. Ми упакували інновації, технології та унікальний продукт в єдину бізнес-модель.

З нововведень зазначу кілька.

Це значне розширення асортименту — введені нові позиції хлібобулочних і кондитерських виробів, кавова й чайна карти, прохолодні та сезонні напої.

Автоматизація бізнесу — запроваджена стандартизована облікова система «F24» (роздрібні продажі й повний господарський облік), аудіо- та відеоконтроль роботи продавців, охорона 24/7, централізоване замовлення і постачання продукції.

Системне навчання торгового персоналу.

Обов'язкова «прокачування» нової пекарні командою фахівців та відпрацювання всіх робочих процесів.

З додаткових сервісів ми реалізуємо святкове відкриття пекарень, яке має стати приємним початком тривалого партнерства й забезпечує популяризацію бренду у виділених локаціях.

— Скільки коштує франшиза «FORNETTI»? І хто її може придбати?

— Власне ліцензія коштує від 30 000 грн. Якщо говорити про імплементацію пекарні-кав'ярні, то сума інвестицій — від 250 000 грн.

Франчайзинг «FORNETTI» розрахований як на молодих, так і на досвідчених підприємців. Головною вимогою виступає відповідальне ставлення до бізнесу і господарність партнера. Все інше забезпечуємо ми.

Franshiza-fornetti-8.jpg

— Яких стандартів повинен дотримуватися партнер? Як контролюється їх дотримання? Як мотивуєте франчайзи надавати якісний сервіс?

— Партнер повинен виконувати 5 простих, але дуже важливих стандартів: стандарт візуалізації пекарні «FORNЕTTI», технологічні стандарти по роботі з асортиментом у пекарні, стандарт обслуговування покупців і стандарт роботи в обліковій системі «F24». Контроль виконання стандартів дворівневий: 1) відео-, аудіоконтроль роботи продавців у пекарні, 2) польові служби компанії.

Виконання цих стандартів є гарантією стабільного розвитку бізнесу партнера — зростання продажів і чистого прибутку. Додатковим стимулом є виплата ретро-бонусів — за відповідність маркетинговим стандартам і обсяги продажів за додатковим асортиментом.

— Як відбувається супровід? У чому він полягає?

— Супровід включає кілька етапів.

Етап 1. Підготовчий. Це вивчення локації партнера з точки зору ефективності, трафіку, відповідності цільової аудиторії. Розрахунок бізнес-моделі нової пекарні, оцінка інвестицій, окупності. Ознайомлення партнера зі стандартами компанії. Підготовка, узгодження візуалізації пекарні. Підписання договору про співпрацю.

Етап 2. Реалізація. То підготовка, узгодження індивідуального дизайн-проекту нової точки, пекарні-кав'ярні та повний супровід відкриття «під ключ»: ремонтні роботи, постачання обладнання, формування асортиментної матриці й введення товару, навчання торгової команди партнера, «прокачування» нової пекарні та відпрацювання всіх робочих процесів.

Етап 3. Супровід, що передбачає забезпечення функціоналу пекарні: сервіс пічного обладнання, введення нововведень, регулярна комунікація за принципом «партнер — компанія».

 Тепер завдяки простому й зручному набору інструментів можна запустити якісний прибутковий бізнес за три тижні з порівняно невеликими інвестиціями.

«Бізнес під ключ» від ТМ «FORNETTI» — це швидкий та простий старт бізнесу, відомий бренд, високі стандарти і європейська якість, гарантований прибуток та швидка окупність бізнесу.

Франчайзинг з ТМ «FORNETTI» — легко запустити, легко контролювати.

Franshiza-fornetti-1.png 

Довідка

 «Bakery Food Industry» («BFI») — перший великий виробник хлібобулочних виробів глибокої заморозки в Україні. Компанія працює на ринку понад 14 років та зарекомендувала себе як надійний виробник випічки.

Система менеджменту безпеки продуктів підприємства відповідає міжнародним стандартам FSSC 22000 (номер сертифіката реєстрації 12 520 55096 TMS). Крім того, системи управління якістю і безпекою харчових продуктів сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001: 2015 та ДСТУ ISO 22000: 2007.

Постачальники інгредієнтів — сертифіковані партнери компанії, такі, як: «Puratos», «Зеландія», «Щедро», «МХП», «Терра-фуд» та інші. Гордістю «BFI» є робота зі свіжими ягодами, овочами й фруктами, м'ясом і сиром, з яких готуються начинки до всіх виробів як з дріжджового листкового тіста, так і з бездріжджового листкового тіста. Продаж виробів з листкового тіста складає 95% асортименту. Продукцію компанії щодня споживають понад два мільйони українців.

Випічка представлена брендом «FORNETTI» у мережі франчайзингу, виробами в хлібобулочних відділах супермаркетів, а також власними торговими марками відомих продуктових мереж — «АТБ», «Fozzy», «Billa», «Varus», «Велика кишеня».

У продуктовому портфелі компанії — понад 100 найменувань продукції.

 

Франшиза FORNETTI: https://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/catering/fornetti/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу