The Coca-Cola Company повертається до роботи по франчайзингу

The Coca-Cola Company повертається до роботи по франчайзингу

The Coca-Cola Company повертається до роботи по франчайзингу

The Coca-Cola Company повертається до роботи по франчайзингу

11.04.2017

The Coca-Cola Company - одна з перших компаній, котрі починали роботу по франчайзинговій моделі бізнесу ще на початку XX століття, відновлює партнерську систему після 3-х річної перерви. 

The Coca-Cola Company - найбільший виробник безалкогольних напоїв у світі, оголосила, що повертається до моделі незалежних франчайзингових, партнерських підприємств по розливу напоїв в Сполучених Штатах. Це заключний крок в триваючій останні кілька років реорганізації компанії. Колишнім франчайзинговим партнерам повернуть права на технології виробництва напоїв і саморегулювання розливного процесу. Партнери будуть відповідати і за поставки в роздрібні мережі регіону, в якому працюють.

Модель франчайзингу функціонувала в компанії до 2010 року, коли The Coca-Cola Company вирішила скупити всі заводи з виробництва соків і напоїв в США у власне володіння. Але практика останніх трьох років показала, що це було неправильне рішення. У квітні минулого року воно було переглянуто. Після деяких змін в системі управління, з початку 2014 року компанія запустила програму під назвою "рефранчайзінг". 

«Завдяки гнучкому підходу до ситуації, що склалася ми маємо можливість повернутися до моделі франчайзингу, що функціонувала в США раніше, яка здатна зміцнити лідируючі позиції компанії в країні", - говорить генеральний директор The Coca-Cola Company Мухтар Кент

На думку компанії, повернення до франчайзингу значно знизить витрати на обслуговування, розподіл і зберігання продукції. 

Повернення компанії такого масштабу як The Coca-Cola Company до франчайзингової моделі ведення бізнесу свідчить про те, що франчайзинг постійно розвивається, тим самим збільшуючи світовий ринок франшиз. 

Інформація отримана із сайту http://franchisinginfo.ru/statya/295/the-coca-cola-company-vernulas-franchayzingu/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу