Цікаві формати Banh mi vs Marketing на Печерську

Цікаві формати Banh mi vs Marketing на Печерську

Цікаві формати Banh mi vs Marketing на Печерську

01.11.2017

«Концепція нашого закладу полягає у тому, що ми даємо гостям можливість з’їсти сендвіч чи салат у нашому заготівельному цеху», – розповідає директор Banh mi vs Marketing Женя Михайленко.

«Я розробляю концепцію кухні, вводжу її в експлуатацію і треную кухарів. Після цього наш су-шеф керує усіма кухарями на кожному з об’єктів», – пояснює директор принцип керівництва закладом.

Наразі Banh mi vs Marketing працює у тестовому режимі. За словами Михайленка, насамперед його метою є визначення собівартості страв. Тестування впливає на ціни у закладі, а також його час роботи – про ці зміни заклад сповіщає на Facebook-сторінці. Зазвичай мова йде про перерву у роботі між 16:00 і 17:00. Триватиме тестовий режим у межах місяця.

Локація

Новий заклад не орієнтується на мейнстримну аудиторію. Він розташований у підвальному приміщенні житлового будинку, вхід до якого неуважний перехожий може пропустити. «Ми вважаємо, що нашим гостям так буде зручніше. Сюди приходить їсти ті, хто справді хоче тут бути, хто шукає нас», – каже Михайленко.

Із 140 квадратних метрів Banh mi vs Marketing 110 м² займає кухня. Дві зони для посадки – загалом 17 місць.

Кухня

«Я готую тільки ту їжу, яку їм сам. Якщо я не знаю, що їсти, їм сендвіч. Бань Мі, як на мене, найкраще поєднує ті речі, які мені подобаються», – розповідає шеф-кухар Женя Михайленко. Уточнює: він не готує в’єтнамську їжу, а використовує в’єтнамську техніку сендвічів.

«Ми працюємо за принципом sustainable food, тому намагаємося максимально використовувати продукти, які можна знайти у Києві. Утім, приміром, соєвий соус, який нам потрібен, у місті не знайти. Тож доводиться працювати і з імпортом», – додає директор Banh mi vs Marketing Михайленко.

Доки новий формат тестується - пропонуємо розглянути вже готові для масштабування формати:
http://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/catering/vegano-hooligano/

http://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/catering/pizza-celentano-ristorante/

http://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/catering/ntp-new-tasty-place/


qEttEB9-cqdhL9218Rf8og-wide.jpg

За матеріалами:
http://www.the-village.com.ua/village/food/new-place/264081-kyiv-banh-mi-vs-marketing

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу