У Парижі пройшла міжнародна виставка Franchise Expo Paris - 2019

У Парижі пройшла міжнародна виставка Franchise Expo Paris - 2019

У Парижі пройшла міжнародна виставка Franchise Expo Paris - 2019

26.03.2019

Подія проходила в Парижі 17-20 березня. Організатори виставки - Французька федерація франчайзингу (FFF) і Reed Expositions France. Традиційно, масштабна міжнародна виставка прийняла десятки тисяч підприємців, готових інвестувати в готову справу, і об'єднала найвідоміших франчайзерів з усього світу.

47863189.78895679.illustration.jpg

Українські підприємці також стали гостями виставки!

Олександр Федець - засновник «Франс.уа», «Сімейна пекарня», а тепер ще й роботизованої кав'ярні R/CAFÉ, який відвідав Franchise Expo Paris - 2019, зазначив: «Враження від виставки залишилися найкращі: 2 павільйони, де представлені різноманітні франшизи - від спортивної тематики і всілякої оренди до кав'ярень і ресторанів. Більшість франшиз дуже детально опрацьовані і надають чіткі і зрозумілі умови.

IMG_7387 — копия.JPG

Було цікаво дізнатися, як працює законодавство окремих країн в питанні франчайзингу, наприклад, часта практика, коли немає можливості тиражувати, розвивати свій бізнес по франчайзингу поки не пропрацював мінімум рік.

Активно міжнародні франчайзі співпрацюють з банками, які фінансують до 80% бюджету, від 5% річних.

Мені особисто не вистачило окремого стенду України. Я бачу наші проекти, які могли б бути там гідно представлені. Вірю, що скоро ми заявимо про нашу країну на FRANCHISE EXPO PARIS»

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу