Українська мережа Dream Hostels створила «Telegram-консьєржа»

Українська мережа Dream Hostels створила «Telegram-консьєржа»

Українська мережа Dream Hostels створила «Telegram-консьєржа»

14.12.2018

Мережа Dream Hostels створила «Telegram-консьєржа», щоб допомагати орієнтуватися в новому місті і завжди бути поруч з гостями. Консьєрж підкаже в які музеї, кафе, ресторани, клуби краще піти або які події відбудуться в місті найближчим часом.

Telegram-консьєрж працює цілодобово і завжди готовий допомогти, якщо гість загубився або йому потрібно замовити таксі вночі. А для потенційних гостей він забронює місце в хостелі або запропонує поспілкуватися з іншими мандрівниками в чаті.

Telegram-Dream-Hostels-660x933.jpg

Щоб скористатися сервісом, гостям потрібно зайти в Telegram і вказати місто в якому вони знаходяться, а далі перейти в канал, де буде одразу запропонована основна інформація і з'явиться можливість безпосередньо зв'язатися з консьєржем.

telegram-concierge-dream-hostels-660x933.jpg

Мета проекту - дати мандрівникам більше, ніж просто проживання, стати ближче і підтримувати з ними спілкування 24/7, навіть якщо гість виїхав з хостелу. В майбутньому, кількість міст в сервісі буде збільшуватися в міру появи нових хостелів. На даний момент послуга доступна в Києві, Львові, Варшаві та Братиславі, на етапі запуску - Полтава, Запоріжжя, Рахів і Прага.

Ольга Кашпур, керівник відділу маркетингу Dream Hostels:

Спілкуватися зі своїми гостями і ділитися найважливішими новинами з життя готелів в режимі «тут і зараз» - тренд готельного бізнесу. Ми, як велика мережа, прагнемо слідувати цим трендам, в першу чергу для зручності наших гостей. На даному етапі, намагаємося якомога швидше реагувати на повідомлення від гостей і допомагати з особистими питаннями в усіх каналах комунікації. Створення «Telegram-консьєржа», було логічним кроком, оскільки він дає можливість гостю отримати відповіді на більшість питань відразу.

Зараз сервіс ще доповнюється, але вже є можливість ним користуватися.

Dream-Hostels-Telegram-660x933.jpg

Дізнатися більше про франшизу Dream Hostels: https://franchisegroup.com.ua/catalog-franchise/services/dream-hostel/

Джерело: https://is.gd/1SvBCa


Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу