Відкрита подія: Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити.

Відкрита подія: Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити.

Відкрита подія: Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити.

03.11.2017

Дата та час: 16 листопада о 19.00

Місце: Бізнес-школа МІМ-Київ
(вул.Шулявська 10/12-В)

Реєстрація (обов'язково) - http://bit.ly/2iA4Q6r.

Формат: відкритий

Бізнес-школа МІМ-Київ за підтримки Першої школи франчайзингу запрошують на Майстерні бізнесу: Франчайзинг для МВА. Як почати так, щоб продовжити.

23131596_1786920751318746_2628183565131761078_n.jpg

Будемо говорити про:

- суть франчайзингу
- перші кроки на шляху до розширення за цією бізнес моделлю
- підводне каміння, помилки на початку формування та розвитку
- історії спікерів про власний негативний досвід, в тому числі з вибором інвесторів та локацій

Спікери та компанії

ОЛЕКСАНДР ФЕДЕЦЬ – керуючий власник компанії Fedets family bakery. Fedets family bakery спеціалізується на виробленні готової випічки, заморожених напівфабрикатів та замороженої продукцію високого ступеня готовності з дріжджового та листкового тіста з натуральними начинками, хліба за класичною французькою технологією.В межах компанії керує трьома проектами:

- «Булочна №1»
- «MAMMAITALIAPIZZА»
- «Франс.уа»

Булочна №1
Національна українська мережа спеціалізованих торгових точок і булочних-кав'ярень з продажу високоякісної традиційної свіжої випічки, яка почала розвиватися з 2009 р. Мережа кіосків і булочних-кав'ярень ТМ «Булочная № 1» – це ідеальний, демократичний бренд з доброзичливим, трохи гучним сервісом, відмінним дизайнерським інтер'єром, зі свіжим, якісним, натуральним продуктом за доступною ціною для всіх верств населення.

MAMMAITALIAPIZZА
ТМ, яка почала свою діяльність в місті Кривий Ріг і продовжує успішно розвиватися у всіх регіонах України. Зараз позиціонує себе як національна українська мережа піцерій, в яких на ряду з класичної піцою, у відвідувачів є можливість замовити апетитні бургери, мафіни, круасани, фруктові пироги, салати, морозиво та багато іншого.

Франс.уа
Національна Українська мережа торгових точок і булочних - кав'ярень, з продажу високоякісної традиційної французької свіжої випічки, що почала свою роботу з 2012 р в місті Кривий Ріг і продовжує успішно розвиватися у всіх регіонах України, а зараз Європи і СНД. Бренд почав розвиватись за франчайзинговою моделлю у 2013 році, і завдяки правильно побудованим бізнес-процесам останні кілька років вдавалось відчиняти в середньому до 6 точок щомісяця. Зараз франчайзингова мережа налічує вже більше 200 кав’ярень, що функціонують по всій Україні.


МАКСИМ ПРУЧАЙ – директор із франчайзингу в компанії «Salateira». Досвід в ресторанній сфері більше 15 років. Починав кар'єру в компанії «MacDonald's», де пропрацював 10 років, працював керуючим мережі ресторанів в компанії FM group та директором по франчайзингу в Fast Food System.

Salateira – мережі ресторанів здорової їжі (11 власних об’єктів в місті Києві), яка, як відомо в 2016 році відкрила свій перший закордонний об’єкт бренду в Об’єднаних Арабських Еміратах – ресторан в Business Central Tower. В 2016 році мережа почала розвиватися по франчайзингу, а саме в Білорусі, де відкрилося 2 об’єкти, що запускались за безпосередньою участю Максима, та в Іспанії (в місті Аліканте).


ЄВГЕН ЛАВРЕНЮК – співвласник мережі хостелів Dream Family, DRUZI cafe і агентства інтелектуальних ігор Escape Quest. «Бізнес і підприємництво – це різні речі. Якщо останнє вимагає щоденних зусиль, то бізнес – це система, здатна повноцінно працювати без тебе. Як конструкція, що не розпадеться, якщо ти перестанеш її підтримувати. Вже потім можна доточувати, зміцнювати, прикрашати. Але головне – побудувати стійку систему» З 19 років разом із партнерами Євген Лавренюк заснував портал оренди житла Doba.ua. На сьогодні є співвласником мережі хостелів Dream Family, затишного DRUZI cafe і агентства інтелектуальних ігор Escape Quest. У його компаніях працює по 50 осіб, а минулорічний обіг склав близько 1,5 млн доларів. Нещодавно один із хостелів, належних до Dream Family, увійшов до десятки найкращих хостелів світу за версією TripAdvisor.

Dream Family – в портфелі компанії є власних 4 об’єкти (Київ, Львів, Братислава та Варшава), і також ведеться будівництво в Празі та Будапешті. Перший франчайзинговий Хостел було відкрито в 2015 році в Харкові (наразі об’єкт зачинено через непідходящий для обраної локації формат), зараз функціонують 4 франчайзингові об’єкти в Рахові, Одесі, Запоріжжі та Полтаві, підписано договори з Хмельницьким та Буковеллю, відкриття яких планується на 2018 рік. В форматі консалтингу допомогли відкриттю низки Хостелів в містах Баку, Чернівці та Харкові.

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу