Виставка «Франчайзинг» презентує тренди галузі

Виставка «Франчайзинг» презентує тренди галузі

Виставка «Франчайзинг» презентує тренди галузі

Виставка «Франчайзинг» презентує тренди галузі

03.02.2016

Подія представить широкий спектр франшиз з України, Італії, Литви, Молдови, Росії, ОАЕ, США - нерухомість, громадське харчування, рітейл, турагентства, розваги, фітнес, аптеки, послуги доставки, фінансові послуги, ломбарди. «Франчайзинг» традиційно покаже, чим живе галузь сьогодні, позначить основні тренди, представить відомі і нові бренди.

За оцінками експертів, сьогоднішня ситуація в Україні сприяє розвитку франчайзингу. В країні є люди, на руках у яких досить багато вільних грошей. Нерухомість і валютні вклади дискредитували себе як інструмент інвестування, а ринку акцій у нас практично не існує. Франчайзинг ж зарекомендував себе як один з найбільш надійних способів вкладення накопичень - франчайзингові підприємства, які відкривалися останні 5 - 7 років, в більшості своїй окупилися і приносять прибуток. Крім того, відкриття справи за схемами франчайзингу вимагає куди менше участі і сил, ніж реалізація власного проекту з нуля. Це сприяє тому, що все більше підприємців сьогодні роблять усвідомлений вибір на користь франчайзингу.

Таким чином, кількість франчайзингових компаній (франчайзерів і франчайзі) в Україні продовжує зростати. Тільки в грудні 2015 року мережа «Наш Край» поповнилася 5-ма новими франчайзинговими магазинами, розширюються Burger Club, Fresh Line, WOKA, «Крила», «Львівські круасани», «Мафія», «Франс.уа», «Фрацузька здоба», «Еко-Лавка», з пропозиціями яких підприємці зможуть ознайомитися вже в кінці лютого на виставці «Франчайзинг 2016». Вражає і різноманітність форматів. Наприклад, в сфері громадського харчування активно розвиваються стріт-фуд, фаст-фуд, ресторани національної кухні, пекарні, кав'ярні, салат-бари, кондитерські.

Структура українського ринку франчайзингу за видами діяльності сьогодні виглядає наступним чином: 55% припадає на торгівлю, 30% - на послуги, 15% - на громадське харчування. Найбільшим попитом користується дрібна фірмова роздріб, яка представлена ​​у вигляді «острівця» в ТРЦ і мобільно переноситься з місця на місце. Найбільш популярний асортимент - це сегмент емоційних товарів: подарунки, прикраси, аксесуари. Можна виділити дитячу тематику: магазини дитячих іграшок та одягу не страждають зменшенням кількості запитів. На думку галузевих експертів, ТОП-15 бізнес-напрямків в 2015 - 2017 роках сформують такі франшизи:

- міні-супермаркети або магазини біля будинку;

- магазини вегетаріанської і еко-продукції;

- стріт-фуд;

- піцерії;

- вуличні хлібопекарні;

- міні-кав'ярні;

- магазини товарів для дітей;

- мережі мікрофінансових кредитних пунктів;

- ломбарди;

- магазини недорогих подарунків, дизайнерських фішок;

- точки продажів кормів для тварин;

- доставка питної води;

- перукарські з супердісконт-умовами;

- туристичні агенства;

- розваги.

Бізнес-моделі практично у всіх цих сферах представляють учасники «Франчайзингу 2016». Вперше на виставці будуть представлені франшизи агентств з нерухомості (RE / MAX), аптек ( «Факультет-Фарм»), фітнес-клубів (Q-Fit), виробників криогенного морозива (Freasy Lab).

Однією з яскравих тенденцій 2015 року стало сплеск розвитку національних брендів: з'явилися нові марки, створювалися фірмові мережі виробниками одягу і взуття, пожвавилися оператори одягу, вже давно присутні на ринку, серед яких - Arber, VDone, a.Tan і ін. Вже більше 30 -ти наших компаній вийшли на зарубіжні ринки, в тому числі «Експрес-стрижка», Fruit Life, Zarina, Burger Club, «Маленький Сократ», My Coffee.

Всі зміни наочно представить 23 - 25 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» виставка «Франчайзинг». Підприємці зможуть знайти не тільки бізнес за смаком, але і, «не відходячи від каси», його повністю оснастити: в експозиції форуму «Індустрія торгівлі», який буде проходити одночасно, постачальники та виробники продемонструють сучасне торгівельне обладнання і технології для магазинів всіх розмірів і форматів, холодильне обладнання, обладнання для власного виробництва в супермаркетах, для фаст-фуду і піцерій.

Повна інформація про виставку, умови участі та запрошення - на сайті http://franchising.euroindex.ua

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу