Володимир Гнатюк, СЕО «Піца Челентано»: «Настав час змінювати підходи»

Володимир Гнатюк, СЕО «Піца Челентано»: «Настав час змінювати підходи»

Володимир Гнатюк, СЕО «Піца Челентано»: «Настав час змінювати підходи»

07.08.2018

Українська мережа італійських ресторанів «Піца Челентано» зробила ребрендинг, оскільки заклади за 20 років роботи встигли застаріти. У Києві компанія почала програвати конкуренцію і 4 ресторани були закриті. Франчайзер мережі компанія Fast Food Systems запустила новий формат Celentano Slice & Coffeе, змінила асортимент і впровадила онлайн-навчання для персоналу. Генеральний директор компанії Володимир Гнатюк, в процесі ребрендингу, дав інтерв'ю та розповів, яким чином перезапускали мережу.

1288157-12197.jpg

Нагадуємо, мережа «Піца Челентано» налічує 148 закладів в Україні. У найближчих конкурентів Domino's мережу з 28 точок в столиці, а у мережі Mafia 32 заклади по всій країні. «У нас найбільша ресторанна мережа в Україні», - каже Володимир Гнатюк. «Піца Челентано» з'явилася у Львові 19 років тому. У 1998 році ринок був зовсім іншим: не було піцерій з демократичними цінами, інтер'єри закладів не відрізнялися цікавим дизайном, а похід у ресторан через високі ціні був особливим приводом. Оскільки конкурентів не було, в першу "Челентано" стояли черги, а компанія Fast Food Systems отримувала велике число заявок на франшизи. Тепер в компанії 6 власних закладів, решта 142 розвиваються по франчайзингу. Однак в ресторанах за цей час ніколи не робили ребрендинг. «Те, що ми вважали інноваціями на початку 2000-х, тепер стало нормою. Настав час змінювати підходи », - говорить генеральний директор.

Новий етап

- В 2017 почалося оновлення франчайзингової мережі ресторанів. Розкажіть про це. Що зміниться?

- Бренд розвивається в двох форматах: Celentano Ristorante і Celentano Slice & Coffeе. У ресторанах Celentano Ristorante поліпшили інтер'єр. Ми оновили меню, почали готувати з італійських продуктів: борошно самі завозимо з Італії. У ресторанах з'явилася нова внутрішня професія - pizza master, який використовує італійські способи приготування піци, наприклад розкочування тіста в повітрі.

- А як з'явився другий формат - Celentano Slice & Coffeе? Чому ви вирішили його розвивати і як він вплине на всю мережу?

- Франшиза Celentano Ristorante вимагає великих інвестицій, тому що потрібно утримувати велику площу, більшу кількість персоналу і складне устаткування. Темпи розвитку цього формату неможливі в короткостроковій перспективі - ми можемо відкривати 2-3 заклади в рік.

У новому проекті Celentano Slice & Coffeе втілений формат замовлення з собою - to go: продається не ціла піца, а шматки, додатково можна замовити каву. Заклад можна відкрити з меншою сумою інвестицій, тому його легше масштабувати.

AHV_2264.jpg

- Ви будете розвивати цей формат тільки в Західній Україні?

- Поки так. Спочатку хочемо наповнити ринок і дати бренду розростися на одному місці. У вересні кафе відкрилися у Львові і Чернівцях, поки в тестовому режимі, інвестори чекають результатів роботи. Ми розраховуємо розвивати цей формат швидше. Формат приваблює клієнтів і в містах з населенням 20 000 жителів, і в містах-мільйонниках.

- Що буде з ресторанами, які застаріли?

- Стара мережа буде переформатована і адаптована до нинішніх стратегічних рішень. Старі закладу будуть орієнтуватися по Celentano Ristorante, але не у всіх ми зможемо дозволити собі офіціантів в залі, тому самообслуговування залишиться.

Ми міняємо головний продукт, використовуючи тепер не тільки італійських, а й національних постачальників. Українські постачальники забезпечують 80% всіх інгредієнтів. Ми дозволяємо франчайзі додавати в меню локальні страви міста, щоб врахувати специфіку регіону.

- Ціни будуть рости?

- Ми залишимося в демократичному сегменті, але ціни зростуть приблизно на 15%.

Вартість франшизи буде тією ж - $ 35 000 (паушальний внесок $ 8000) за франшизу Celentano Slice & Coffee і $ 100 000 (паушальний внесок $ 12 000) за Celentano Ristorante.

- Ви сказали, що сервіс в ресторанах теж покращиться. Як ви збираєтеся це зробити?

- Ми будемо проводити навчання персоналу в режимі ондайн. Також, щоб посилити рівень менеджменту в мережі, створюємо спеціальну програму «Школа директора».

- Що ще входить в стратегію на наступний рік?

- У цьому році ми вже було переформатовано 15 закладів - 10% мережі. На наступний рік отримано багато заявок на франшизи. Ми плануємо відкрити в наступному році 20 точок Celentano Slice & Coffeе і 10-12 ресторанів Celentano Ristorante і закінчити оновлення мережі до 2020 року. Нас цікавлять три міста - Харків, Київ, Одеса. Також хочемо розвиватися в Білорусі.

- Скільки інвестицій може знадобитися для оновлення мережі?

- Від $ 40 000 до $ 50 000 на один заклад в залежності від його площі. Більшість франчайзі згодні на такі інвестиції, ми обговорюємо з ними зміну нашої стратегії, адже франчайзинговий бізнес формується на якості комунікацій і авторитеті франчайзера.

22-12058.jpg

Стан мережі

- Яка динаміка розвитку франшизи в компанії?

- У 2012 році ми перестали відкривати старі формати. Відповідно, тоді приріст зменшився. Знадобилося 5 років, щоб переосмислити формати і стабілізувати процеси розвитку. У 2014-му ми втратили ресторани на сході країни і в Криму, кілька закрилися в Києві.

- Яка динаміка по відкриттям та закриттям в порівнянні з минулими роками?

- В цьому році відкрилися 6 закладів, а закрилися 4. Закриття ресторанів в Києві збігається з етапом розвитку Domino's. Наше стратегічне завдання на цей рік - стандартизувати процеси роботи у всіх закладах мережі і не програти цей ринок Domino's остаточно. Приріст з року в рік становить 15%.

Також доводиться конкурувати з тими компаніями, які роблять доставку піци. Цей напрямок забирає на себе більшу частку клієнтів. Ми плануємо запускати власну мережу доставки по Україні, яка поки працює тільки у Львові.

- Чим ви збираєтеся вигравати конкуренцію?

- Зараз доводиться конкурувати не тільки з локальними ресторанами в кожному місті, а й з іншими мережами. У цьому році на український ринок планує зайти американська компанія Little Сeasars, російські мережі PizzaHut і «Додо Піца».

Наша перевага в тому, що ми - український оператор і працюємо в іншому ціновому діапазоні: наші ціни нижчі. Ми розробляємо кілька підходів quick win, щоб змінити щось в швидкі терміни незалежно від повного оновлення формату. Це стосується оформлення вітрин, викладок, стандартів роботи, сервісу.


Джерелоhttp://retailers.ua/news/menedjment/6716-vladimir-gnatyuk-seo-pitstsa-chelentano-prishlo-vremya-meny...

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу