Як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

Як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

Як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

23.11.2017

Прогноз CBRE: як автоматизація, кастомізація та big data змінять рітейл до 2030 року

Компанія CBRE виділила 8 основних тенденцій, які приведуть до змін в сфері рітейлу і способу здійснення покупок в майбутньому. Дослідження спонукає до роздумів про різні ситуації, з якими можуть зіткнутися рітейлери і інвестори, і про те, як, визначивши ці проблеми, ринок торгівлі може підготуватися до майбутнього.

Робототехніка та автоматизація.

Рітейлери будуть все більше інвестувати в нові технології, а автоматизація і робототехніка змінять кількість робочих місць в рітейлі до 2030 року. Технології замінять деяких людей в сфері роздрібної торгівлі.

Сила прогнозування.

Завдяки тому, що інтернет-покупки стають новою реальністю, розвинена інтеграція трильйонів з’єднаних сенсорів забезпечить більш глибоке розуміння споживчих моделей, дозволить рітейлерам передбачати потреби споживачів, перш ніж вони самі їх сформулюють, і побудувати більш ефективний і вдосконалений логістичний ланцюжок. Це дозволить покупцям повністю побачити те, що вони купують і допомогти рітейлерам більш ефективно виконувати замовлення.

Можливість купувати те, що ти хочеш, де і коли хочеш – це норма.

Успіхи в розробці технологій для смарт-пристроїв дозволяють споживачам купувати буквально те, що вони бачать: де завгодно і в будь-який час. Простий аналіз зображень в режимі реального часу робить все «магазином» з будь-якого джерела.

Досвід кожного покупця специфічний і не може узагальнюватися.

Знання споживчих звичок покупців, способів проведення дозвілля, стилю і колірних переваг означає, що рітейлери можуть дати своїм споживачам унікальну персоналізовану пропозицію. Персоналізація стане ключовим чинником, що визначає відмінності в рітейлі в майбутньому.

Кількість особистих автомобілів різко скорочується.

Перший крок на шляху до автомобілів-роботів – це зміна розуміння моделі “володіння власністю”. Приватна власність – це швидше виняток, ніж норма, адже нові автомобілі створюються в творчому партнерстві технологічними компаніями і автовиробниками.

Фізичні магазини стануть шоу-румами і посланниками брендів.

Реальні магазини майбутнього будуть зосереджені на передачі вражень про бренд. Покупки стануть захоплюючим і наповненим враженнями залученням до бренду, оскільки, незважаючи на швидкість і легкість доступу до онлайн-продукції, в 2030 році покупці все ще будуть відвідувати фізичні магазини.

Чиста онлайн торгівля більше не є важливою частиною роздрібної торгівлі.

Рітейлери визнають всебічну і важливу роль реальних магазинів. Великі рітейлери, які займаються виключно онлайн-торгівлею, стануть основними власниками торгівельної нерухомості (фізичних магазинів).

Зростає конкуренція за залучення доходів населення.

У споживачів є потреба в новому досвіді. Рітейлери використовуватимуть це, зробивши споживчий досвід більш привабливим і освітнім, а контакт із споживачем стане невід’ємною умовою успіху в майбутньому.

https://rau.ua/uk/analitika/cbre-ritejl-k-2030-godu/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу