Як дизайн-мислення може допомогти відкрити свій бізнес

Як дизайн-мислення може допомогти відкрити свій бізнес

Як дизайн-мислення може допомогти відкрити свій бізнес

08.11.2017

Пропонуємо пройти безкоштовне навчання на курсі

https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+DTI101+2017_T3/info

Перш ніж розпочати навчання, коротко про його зміст.

Дизайн-мислення - спосіб створити продукт, сервіс, бізнес-модель, яка вирішує конкретну проблему для конкретної людини. Головною особливістю дизайн-мислення, є  творчий процес, в якому деколи найнесподіваніші ідеї ведуть до кращого вирішення проблеми.

foto_chto_takoe_dizajn-mishlenie_look_at_me_2.jpg

П'ять простих кроків, на яких заснована методологія дизайну-мислення:

1.Емпатія
Скоріше за все ви повинні гарно розуміти проблему, яку хочете вирішити, адже це стосувалося  в першу чергу вас.

2. Фокусування
Визначення проблеми, яку ми прагнемо вирішити

3. Ідеація
На цьому етапі ми працюємо з найбожевільнішими ідеями, дотримуючись класичних правил брейнштормінга, намагаючись дійти від найпростішого до найбожевільнішого рішення задачі. Здається, десь на цьому етапі кожен творець починає вірити, що у нього все вийде.

4.Прототипування
Це етап, на якому ми намагаємося візуалізувати ідею з нашої голови, надавши їй віддалену форму реальності. Це процес, в якому ми можемо нескінченно покращувати і нескінченно перевіряти. Процес, в якому не буває поганого результату. Тому що навіть викидаючи те, що у нас не вийшло, ми знаходимо ще один спосіб того, як ми не хочемо робити. Це етап швидких і дешевих програшів.

5. Тестування
Момент істини і знайомства з користувачами, коли наш “не-до-кінця" відполірований продукт потрапляє в світ і ми можемо дивитися на магію першої реальності друзів, покупців або учнів.lviv-pm-club-10-638.jpg

https://delo.ua/business/kak-ukraincy-sozdajut-umnuju-odezhdu-intervju-s-osnovatelem-star-334870/?supdated_new=1509267262

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу