Зворотній франчайзинг. Досвід мережі "Наш край"

Зворотній франчайзинг. Досвід мережі "Наш край"

Зворотній франчайзинг. Досвід мережі "Наш край"

05.03.2018

З початку року мережа відкрила кілька точок за новою для компанії моделлю бізнесу - зворотній франчайзингу. Вона дозволяє партнерам інвестувати у відкриття власного магазину і отримати відсоток від прибутку, але при цьому його управлінням буде займатися команда франчайзера. Петро Кульпач, керівник відділу маркетингу мереж “Наш Край” та Spar розповів RAU чому компанія запустила проект в 2018 році і планує надалі розвивати з його допомогою мережу.

"Не всі наші партнери готові “зануритися з головою” в рітейл. Часто до нас приходили партнери, які мають фінансові кошти, приміщення і бажання відкрити супермаркет, проте вони зайняті іншими проектами, повністю зосереджені на іншому бізнесі. Або ж не мають досвіду в продуктовому рітейлі, а вчитися всім нюансам не вистачає часу"- пояснює Петро Кульпач.

За схемою зворотного франчайзингу було відкрито в грудні два супермаркети в Рівненській області - і досвід надзвичайно успішний. Магазини менш ніж за місяць вийшли на заплановані фінансові показники. Партнери, не докладаючи надмірних зусиль, отримують прибуток. Обидва магазини працюють в новому форматі 3,0.

У 2017 році було відкрили 11 магазинів в новому форматі «Наш Край 3.0». Сучасне торгове обладнання, унікальний асортимент, акцент на фреш-продукцію, відділ швидкого перекусу Food to Go, піца, сучасна комунікація з покупцем - все це і багато інших передових новинок рітейлу для зручних і комфортних покупок були втілені в тому числі в двох нових магазинах, відкритих на умовах зворотного франчайзингу.

https://rau.ua/news/nash-kraj-vozvratnyj-franchajzing/

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу