У Вашому місті має бути кав'ярня!

У Вашому місті має бути кав'ярня!

У Вашому місті має бути кав'ярня!

У Вашому місті має бути кав'ярня!

02.02.2016

Купуючи “Чашка Espresso Bar”, Ви купуєте не просто готове рішення зі створення бізнесу й ефективну бізнес-модель, що приносить дохід, - Ви купуєте відомий бренд, істинне задоволення кавомана, неповторну культуру “Чашки” і ціле життя, що стоїть за цією назвою. Характерні риси проекту – це унікальна атмосфера, що панує в кав’ярні, веселе і гучне обслуговування, регулярні освітні майстер-класи відомих бариста і засновник закладу – Ігор Сухомлин, який особисто курує роботу кожної «Чашки».

У Франчайзингового партнера є можливість відкрити свій заклад з інвестиційним бюджетом від $25 000.

Доступними для Франчайзі є два формати франшизи:

  • Міні-формат “Чашка” площею від 20 кв.м. Кав’ярня являє собою демократичний еспрессо-бар, що включає послугу «кава з собою». Даний формат не передбачає виробництво кондитерської продукції на місці, проте має власний цех обсмаження кавових зерен.  Загальні інвестиції у проект, включаючи вартість франшизи, - від $ 25 000.
  • Класична “Чашка Espresso Bar” площею від 100 до 200 кв.м, що являє собою сплав двох популярних для цільової аудиторії форматів: кав’ярні та демократичного еспрессо-бару. Особливості закладу – власне виробництво кондитерської продукції та власний цех обсмаження кавових зерен. Загальні інвестиції у проект, включаючи вартість франшизи, - від $ 100 000.

У Вашому місті має бути кав’ярня!

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання: 

телефон: 067 343 73 43

e-mail: jchernyak@franchisegroup.com.ua

Назад

Бажаєте отримувати свіжі новини?

Відправте нам свою електронну адресу